Prowadzisz przedsiębiorstwo i szukasz narzędzia, które ułatwi Ci wystawianie faktur? Jeśli cenisz sobie czas to koniecznie zapoznaj się z TAXON, czyli internetowym programem do fakturowania, który ułatwi Ci prowadzenie biznesu i ograniczy formalności związane z księgowością do minimum.

Ręczne wystawianie faktur? Postaw na nowoczesne rozwiązania

Częścią prowadzenia własnego biznesu jest wystawianie faktur. Tyczy się to zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i większych firm. Jest to obowiązek, który niejednokrotnie sprawia niemały problem – zwłaszcza na koniec miesiąca, gdy druki zaczynają się mnożyć, a czasu jest niewiele. Chcąc oszczędzić sobie nerwów związanych z ręcznym wystawianiem faktur, warto sięgnąć po nowoczesne rozwiązania takie jak internetowy program do faktur TAXON.

Program do fakturowania TAXON – opcja dla nowoczesnych przedsiębiorców

Czym dokładnie jest TAXON? To nic innego jak aplikacja do sprawnego wystawiania faktur. Program został zaprojektowany po to, aby usprawnić obieg dokumentów pomiędzy firmą a księgową, a samo przygotowywanie druków nie zajmowało godzin, a kilka minut. TAXON jest nastawiony na maksymalną prostotę – wystawienie faktury odbywa się tak naprawdę za pomocą kilku kliknięć. Po wejściu w odpowiednią opcję program przygotuje szablon dokumentu, do którego wystarczy wpisać dane, a następnie wszystko zapisać. Jest to więc idealne rozwiązanie dla tych osób, które cenią sobie przede wszystkim czas – bo jak wiadomo – w dzisiejszych czasach przy prowadzeniu biznesu to właśnie on jest najważniejszy.

taxon bezpłatna aplikacja do faktury

Prosto, szybko i za darmo – tylko z TAXON

Intuicyjny interfejs, który został użyty w aplikacji, pozwala na szybkie i sprawne fakturowanie z dosłownie każdego miejsca na ziemi. Do prawidłowego korzystania z programu wystarczy dostęp do Internetu. To w połączeniu z wieloma funkcjami obrazującymi stan finansowy firmy (wykresy i raporty) sprawi, że za jakiś czas nie będziesz sobie w stanie wyobrazić prowadzenia firmy bez tego narzędzia.

Co również ważne – TAXON to darmowy program do faktur, z którego możesz skorzystać całkowicie bezpłatnie (łącznie do 20. faktur miesięcznie – 10 sprzedażowych i 10 kosztowych). To sprawia, że aplikacja jest doskonałym rozwiązaniem dla mniejszych przedsiębiorców, którzy obracają małą liczbą dokumentów. Jeżeli jednak miesięcznie wystawiasz, a także przyjmujesz więcej faktur, możesz bez problemu skorzystać z wersji premium, która jest bardzo przystępna cenowo – maksymalnie 18 zł w skali miesiąca. Rozszerzona wersja TAXON pozwala na swobodny i sprawny obieg dokumentów (łącznie do 400 sztuk – 200 faktur sprzedażowych i 200 faktur kosztowych).

Nie czekaj – wybierz TAXON, oszczędź swój czas i pieniądze i skup się w pełni na rozkręcaniu swojego biznesu. Aplikacja dostępna jest zarówno w Google Play, jak i w App Store.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt z redakcją: kontakt@ekspertyzykapitalowe.pl

Właścicielem serwisu www.ekspertyzykapitalowe.pl jest spółka MarkOnline Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000632902, NIP: 5252673149.Użytkownicy korzystają z serwisu www.ekspertyzykapitalowe.pl zgodnie z jego polityką prywatności oraz regulaminem serwisu.Administratorem danych osobowych jest MarkOnline Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70. Dane osobowe są przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych przez Markonline Sp. z o.o.. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z Markonline Sp. z o.o. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail iod@markonline.pl.