Prowadzenie firmy wiąże ze sobą niemałe koszty, zwłaszcza podczas rozpoczynania przygody z nowo powstałym przedsiębiorstwem. Często przedsiębiorcy szukają na start możliwości uzyskania dodatkowych środków pieniężnych, które pozwolą im na rozwój firmy. Jednym ze sposobów uzyskania szybkiego zastrzyku gotówki jest możliwość skorzystania z kredytów dla przedsiębiorstwa oferowanych przez firmy pozabankowe i banki. Sprawdź, jak uzyskać kredyt dla firm.

Oferty banków i firm pozabankowych

Obecnie na rynku znajdziemy mnóstwo ofert instytucji finansowych, takich jak banki i firmy pozabankowe, które oferują pomoc w postaci kredytu skierowanego dla przedsiębiorców. Oczywiście w ofertach dostępne są również pożyczki i kredyty dla osób indywidualnych. Kredyty dla firm to ciekawe rozwiązanie dla wielu przedsiębiorców, którzy w szybkim czasie chcą uzyskać dodatkowe środki pieniężne na dowolny cel. Wsparcia finansowego powinniśmy jednak szukać wyłącznie w zaufanych i sprawdzonych firmach. Warto skorzystać z porównywarek kredytów dla firm, dzięki czemu zaoszczędzimy wiele czasu na wybranie odpowiednio dopasowanej oferty do naszych potrzeb. Uzyskane pieniądze dają stabilizację i możliwość rozwoju dla wielu firm. Jest to sposób bezpieczny i przetestowany przez wielu przedsiębiorców. 

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać kredyt?

Osoby zainteresowane uzyskaniem pieniędzy z pożyczki lub kredytu oferowanego przez bank, muszą spełnić proste warunki. W trakcie procesu zaciągnięcia dodatkowych środków pieniężnych niezbędne będzie wypełnienie formularza, który znajduje się na stronie wybranej instytucji. We wniosku podajemy w szczególności kwotę, jaka nas interesuje oraz okres jej spłaty. Pamiętajmy również o wprowadzeniu poprawnych danych, dzięki temu zwiększymy szansę na otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej. Bank poprosi nas o podanie podstawowych danych osobowych i teleadresowych, oraz numeru konta bankowego, na który wpłyną pieniądze z pożyczki. Konieczne jest posiadanie dobrej historii w banku. Podczas wypełniania wniosku, warto przygotować sobie podstawowe dokumenty, takie jak: biznesplan, zaświadczenie o niezaleganiu z płatnościami w US czy ZUS, oraz wpis do rejestru działalności gospodarczej. 

Na co zwrócić uwagę podczas zaciągania kredytu w banku?

Głównym czynnikiem, na który warto zwrócić uwagę przed wysłaniem wniosku, są koszty, jakie będą wiązały się z zaciągnięciem zobowiązania w banku. W większości przypadków firmy pozabankowe i banki udostępniają informacje o kosztach. Możemy znaleźć je przy wirtualnym kalkulatorze lub w specjalnym przygotowanym dokumencie dotyczącym kosztów dostępnych produktów. Szczególnie popatrzmy na prowizję oraz Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania. Dość istotne jest również zapoznanie się z wszystkimi dokumentami dostępnymi na serwisie. W przypadku pytań warto skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Konsultanci z pewnością pomogą w wyborze produktu. Dostępne oferty należy odpowiednio przeanalizować i porównać z konkurencją. Na forach tematycznych znajdziemy sporo opinii byłych i obecnych klientów firm pożyczkowych i banków. 

Jeden komentarz do artykułu “Kredyt dla firm – jak uzyskać?”

  1. Chyba najprościej jest uzyskać kredyt dla firm. Szybko i bez zbędnych formalności. Swój kredyt na firmę przeznaczyłem na środki trwałe i inne bieżące potrzeby firmy. Nie widzę na rynku lepszego rozwiązania uzyskania dodatkowej gotówki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt z redakcją: kontakt@ekspertyzykapitalowe.pl

Właścicielem serwisu www.ekspertyzykapitalowe.pl jest spółka MarkOnline Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000632902, NIP: 5252673149.Użytkownicy korzystają z serwisu www.ekspertyzykapitalowe.pl zgodnie z jego polityką prywatności oraz regulaminem serwisu.Administratorem danych osobowych jest MarkOnline Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70. Dane osobowe są przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych przez Markonline Sp. z o.o.. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z Markonline Sp. z o.o. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail iod@markonline.pl.