Źle dopasowany kredyt potrafi wpędzić w poważne kłopoty finansowe. Jak tego uniknąć? Przede wszystkim nie należy podejmować decyzji zbyt pochopnie. Dokładnie przeanalizuj oferty, swoje potrzeby i możliwości finansowe. Rozsądnym posunięciem jest także skorzystanie z usług doradcy kredytowego. Ile kosztuje doradca kredytowy? 

Czym zajmuje się doradca kredytowy? 

Doradca kredytowy, to najprościej rzecz ujmując specjalista w zakresie kredytów. Zajmuje się analizą potrzeb klienta i jego możliwości finansowych, do który dopasowuje konkretną ofertę kredytową. Innymi słowy, zadaniem doradcy kredytowego jest znalezienie najlepszej dla nas oferty oraz przeprowadzenie przez proces składania wniosków i dokumentów. 

Doradca kredytowy może także doradzić nam w kwestii poprawy zdolności kredytowej. Pomóc na przykład w wyczyszczeniu negatywnych wpisów w bazie BIK. Dzięki pomocy eksperta możemy zmaksymalizować swoje szanse na uzyskanie pożądanego kredytu. 

Ile kosztuje doradca kredytowy? 

Spotkanie lub rozmowa z doradcą kredytowym jest bezpłatna. To dobra wiadomość dla tych osób, które jeszcze się wahały, czy warto skorzystać z usług eksperta. Jak więc zarabia doradca kredytowy? Koszty usług zostają pokryte przez banki, z którymi doradca współpracuje. Doświadczeni doradcy kredytowi, tacy jak z Multikredyt.pl, współpracują z nawet kilkunastoma bankami jednocześnie. Dzięki temu mają dostęp do szerokiej listy ofert kredytowych i są w stanie rzetelnie doradzić swoim klientom. 

Dlaczego warto skorzystać z usług doradcy kredytowego? 

Współpraca z doradcą kredytowym to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także czasu i nerwów związanych z poszukiwaniem idealnej oferty. Jednak to pieniądze znajdują się pierwszym miejscu. Dzięki pomocy doradcy kredytowego możemy zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na swoim kredycie. To wszystko dzięki znajomości eksperta rynku bankowego oraz zasad udzielania kredytów. 

Ekspert kredytowy zajmuje się także pomocą w załatwianiu formalności. Dla nas, jako kredytobiorców, to duża oszczędność czasu i energii, którą możemy poświęcić na nieco przyjemniejsze rzeczy. Co ważniejsze doradca kredytowy pomoże nam na każdym etapie decyzji o zakupie nieruchomości. Dzięki temu nie zostajemy sami z tak ważnym i skomplikowanym procesem. Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonany co do podjęcia współpracy, to możesz skorzystać z próbnej wersji online lub rozmowy telefonicznej. Pamiętaj, że nic Cię to nie kosztuje, za to możesz dużo zyskać. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt z redakcją: kontakt@ekspertyzykapitalowe.pl

Właścicielem serwisu www.ekspertyzykapitalowe.pl jest spółka MarkOnline Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000632902, NIP: 5252673149.Użytkownicy korzystają z serwisu www.ekspertyzykapitalowe.pl zgodnie z jego polityką prywatności oraz regulaminem serwisu.Administratorem danych osobowych jest MarkOnline Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70. Dane osobowe są przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych przez Markonline Sp. z o.o.. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z Markonline Sp. z o.o. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail iod@markonline.pl.