Bezpłatna konferencja – Pomoc dla Frankowiczów 

BIURO EKSPERTYZ KAPITAŁOWYCH – zaprasza na bezpłatną konferencję skierowaną dla osób które potrzebują pomocy z kredytami we frankach. W trakcie spotkania poruszone zostaną tematy takie jak:

UMOWY KREDYTOWE WE FRANKACH –  Doktor nauk prawnych Paweł Bała

Biuro Ekspertyz Kapitałowych zaprasza do zapoznania się z wypowiedzią doktora nauk prawnych i wykładowce akademickiego oraz i praktykującego adwokata Pawła Bały. Podczas wykładu dowiedzą się Państwo na co warto zwrócić uwagę w umowach frankowych oraz co to jest klauzula niedozwolona w umowie.

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ  – „Pomoc dla frankowiczów”

Biuro Ekspertyz Kapitałowych zaprasza na II Konferencję – „Pomoc dla frankowiczów”. Podczas spotkania zostaną poruszone tematy dotyczące kredytów hipotecznych we frankach (walucie obcej) a także porady prawne związane ze sporami bankowymi. Konferencja jest bezpłatna i zapraszamy wszystkich którzy zaciągnęli kredyt we frankach.

Bezpłatna analiza umów kredytowych w walutach (we frankach)

Biuro Ekspertyz Kapitałowych prowadzi działalność na terenie województwa podkarpackiego a dokładnie w Rzeszowie. Firma opiera się na ściśle ustalonych zasadach mających swoje korzenie w zapisach etyki adwokackiej oraz polskim ustawodawstwie. Biuro  powadzi takie usługi jak bezpłatną konsultację dotyczące kredytu walutowego ( we frankach ), bezpłatną analizę umowy oraz wyliczenie kwoty którą można odzyskać oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.