Biuro Ekspertyz Kapitałowych sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem obsługującym procesy związane z księgową obsługą przedsiębiorców, spory z organami skarbowymi i optymalizację kredytów bankowych ze szczególnym uwzględnieniem kredytów we frankach szwajcarskich.

Zapewniamy profesjonalną obsługę księgową przedsiębiorców.

Z sukcesami reprezentujemy przedsiębiorców w sporach z organami skarbowymi przed sądami administracyjnymi. Współpracujący z nami adwokaci przyjmują rolę obrońców w procesach karnoskarbowych.

Analizujemy umowy kredytowe i reprezentujemy naszych klientów w sporach z bankami. Przedsiębiorstwo opiera swoją działalność na sektorze prawno-kapitałowym. Zarówno zespół właścicieli spółki jak i jej zarząd osiągnęli sukcesy zawodowe w swoich branżach, są znanymi i cenionymi prawnikami i przedsiębiorcami. Dyrektorem Departamentu Prawnego jest dr Paweł Bała, adwokat, wykładowca akademicki (obecnie Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi), a Dyrektorem Departamentu Ekonomicznego jest Gustaw Wdowiarz, wpisany na listę dyplomowanych pracowników bankowych, w przeszłości regionalny dyrektor Banku Ochrony Środowiska i Getin Bank.

bek_o_nas

Strategia Biura Ekspertyz Kapitałowych Sp. z o.o.:

  • edukacja w zakresie praw i obowiązków wynikających z podjęcia współpracy z bankiem wraz z objaśnieniem realnych sankcji jakich możemy doświadczyć;
  • pomoc prawna w zakresie egzekwowania należności od banków krajowych i zagranicznych;
  • reprezentacja przed organami skarbowymi i sądami w postępowaniach podatkowych i karnoskarbowych;
  • analizy finansowe zawartych stosunków prawnych.