Biuro Ekspertyz Kapitałowych oraz BEK Education — to prężnie rozwijająca się firma, prowadząca doradztwo i obsługę w zakresie prawnym, księgowym, podatkowym, kredytowym (sprawy frankowe) oraz szkoleniowym. Głównym celem firmy jest wsparcie zarówno osób fizycznych, jak i przedsiębiorców w ich działalności, a także przekazanie specjalistycznej wiedzy, dzięki której będą funkcjonować zgodnie z prawem, szczególnie w wyżej wymienionych obszarach.

Biuro Ekspertyz Kapitałowych

ofertę kieruje do przedsiębiorców, pracodawców którym zależy na jak najlepszym funkcjonowaniu i bezpieczeństwie firmy. Wieloletnie doświadczenie sprawiły że do każdej sprawy podchodzimy indywidualne i z pełnym zaangażowaniem. Wachlarz wykonywanych przez nas usług jest szeroki i atrakcyjny. Oferta obejmuje kompleksową obsługę firm w ramach umowy stałej lub czasowej. Na życzenie klienta, reprezentujemy firmy w sporach z Państwową Inspekcją Pracy, Urzędem Dozoru Technicznego, Państwową Inspekcją Sanitarną a także organami skarbowymi. Współpracujący z nami adwokaci oraz specjaliści służą swoją wiedzą, radą i pomocą.

BEK Education

BEK Education to gwarancja wysokiej jakości szkolenia biznesowe oraz językowe dla firmy firm prywatnych, instytucji państwowych, organizacji pozarządowych, a także klientów indywidualnych, którym zależy na rozwoju osobistym. Nasz zespół tworzą doświadczeni szkoleniowcy z uznanych firm działających na polskim oraz międzynarodowym rynku. Wieloletnie doświadczenie kadry pozwoliło nam opracować szerokie spektrum szkoleń językowych, kursów w zakresie marketingu, finansów, rachunkowości, prawa, a także praktycznych warsztatów z zarządzania czy rozwoju kompetencji biznesowych oraz osobistych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz szkoleniami. Jeśli masz jakieś pytania, napisz.