Kredyt we frankach dębica

Kredyty we frankach – Dębica

„Czas odzyskać pieniądze – kredyty we frankach!” – nazwa drugiej z kolei konferencji organizowanej przez Biuro Ekspertyz Kapitałowych. Celem konferencji jest pomoc i uświadomienie swoich praw dotyczących „kredytów we frankach”. W programie przewidziano dwie prezentacje. Na temat kredytów, ich różnicy a także pozytywnych i negatywnych stronach opowie – Gustaw Wdowiarz, Dyrektor Departamentu Ekonomicznego.Pan Gustaw przez ponad 10 lat zajmował kierownicze i dyrektorskie stanowiska w bankach; był dyrektorem regionalnym m.in. w bankach Multibank, Getin i Banku Ochrony Środowiska.

Kredyt we frankach dębica

Temat kolejnej prezentacji, będzie dotyczył praw konsumenta w sprawie „kredytów we frankach”. Dodatkowo dr Paweł Bała – Doktor nauk prawnych (KUL w Lublinie), wykładowca akademicki i praktykujący adwokat, wyjaśni dlaczego warto przeanalizować umowę kredytową. Na zakończenie konferencji będzie można zadać pytania prowadzącym w temacie kredytów frankowych.

Wszystkich zainteresowanych tym wydarzeniem zapraszamy już 11 grudnia do Dębicy.  Spotkanie odbędzie się w Dębickim Klubie Biznesu znajdujący się przy ulicy Fabrycznej 12.

Podczas spotkania z ekspertami z Biura Ekspertyz Kapitałowych dowiesz się w jaki sposób otrzymać:

  • Bezpłatną konsultację – nie każda umowa kredytu walutowego jest dla klienta niekorzystna
  • Bezpłatną analizę umowy
  • Bezpłatne wyliczenie kwoty którą można odzyskać
  • Jak wygląda cały proces pozwu
  • Dlaczego dokładna analiza umowy jest taka ważna

Lokalizacja naszej Kancelarii